Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Są one wykorzystywane w celach statystycznych i funkcjonalnych strony. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na przechowywanie plików cookies w Państwa przeglądarce.

Naprawa felg Kraków

 


naprawa felg

Świadczymy usługi w zakresie prostowania, naprawy felg aluminiowych i stalowych z samochodów osobowych, lekkich dostawczych i 4x4. Nie naprawiamy felg motocyklowych. Naprawa felg przeprowadzana jest na profesjonalnym sprzęcie, umożliwiającym prostowanie felg z dokładnością do 1mm. Prostujemy felgi w zakresie średnic 13-22". Spawamy felgi, które pękną podczas prostowania. Felga po spawaniu obrabiana jest na tokarni. Każda felga aluminiowa przed oraz w trakcie naprawy jest podgrzewana, minimalizuje to możliwość pęknięcia felgi.

Nie jesteśmy w stanie wycenić naprawy felgi telefonicznie. Cenę usługi ustalamy po sprawdzeniu felgi na wyważarce. Naprawa felgi trwa około 2-3 godziny. Jeśli felga wymaga spawania, termin naprawy to 1-3 dni robocze. Nie zajmujemy się malowaniem felg. Cena prostowania felgi uzależniona jest od średnicy felgi oraz wielkości i ilości uszkodzeń. Nie bierzemy odpowiedzialności za pęknięcie felgi w trakcie prostowania.

 

Felgi stalowe prostujemy w ograniczonym zakresie. Przy mocnych skrzywieniach felga w trakcie prostowania przełamuje się na śrubach. Ostre załamania, także nie nadają się do wyprostowania.

 

 


 

spawanie felg prostowanie felg

naprawa felg

Spawanie felg powoduje ich deformację. Cena usługi może wydawać sie wysoka, ale wymaga dużego nakładu pracy. Felgę po spawaniu należy obtoczyć. Czesto po toczeniu okazuje się, że felga posiada doliny, które trzeba nadspawać i przetoczyć ponownie. Pospawanie felgi bez usługi jej prostowania i uzdatnienia do jazdy to koszt około 40-50 PLN.

Napraw felg

Naprawa felg Kraków    Naprawa felg aluminiowych

Spawanie felg    Spawanie felg aluminiowych

Prostowanie felg aluminiowych

 

 

Opony letnie:

Barum -- BFGoodrich -- Bridgestone -- Continental -- Cooper -- Dayton -- Dunlop -- Firestone -- Fulda -- Goodyear -- Hankook -- Kleber -- Kormoran -- Michelin -- Nokian -- Pirelli -- Sava -- Toyo -- Uniroyal -- Viking Vredestein --

Opony zimowe:

Barum -- BFGoodrich -- Bridgestone -- Falken -- Michelin -- Nokian -- Uniroyal --

Felgi aluminiowe:

-- ADV -- Advanti Racing -- ALESSIO -- ALUSTAR -- ALUTEC -- Antera -- ANZIO -- Artec -- ATS -- ATT -- AUTEC -- BORBET -- Brock -- CARMAN -- CMS -- CW -- Dezent -- Dotz -- ENZO -- FMG -- HONDA -- MAK -- MSW -- Oxigin -- OZ -- Proline -- RH -- RIAL -- RONAL -- Speedline -- TOORA -- TSR --